2010 yılında, bayan iç giyim sektörüne farklı bir bakış açısı kazandırmak amacıyla kurulan firmamız bu yola sizlerden aldığı geribildirimler doğrultusunda ürün yelpazesini genişleterek ve geliştirerek devam etmektedir. Ürünlerimiz ipeksi satenin şıklığı, viskonun rahatlığı ve alışılmışın dışında stiliyle yurtiçi ve yurtdışında bir çok noktada satışa sunulmaktadır.

 

Titashe Hikayesini Keşfet

 

Roots & Moods

Hızlı ve yıkıcı değişimler, birbiri ardına ortaya çıkan yeni trendler, sonu gelmeyen koşuşturmalar, kaygılar ve belirsizlik… Titashe markası, böyle bir çağda şık olmayı başarırken aynı zamanda saf ve ilkeli bir duruşun özlemini çeken kadınlar için düşlendi.

Kökleri derinlere uzanırken dalları rüzgarda salınan, modası geçmeyen şeylerden beslenerek tomurcuklanan, takipçilerine birbirinden güzel çiçekler sunan doğal ve dingin bir marka Titashe.

Titashe kadını da tıpkı Titashe markası gibi — köklerinden aldığı güç sayesinde hayatın getirdiği durum ve duyguları deneyimlemekten korkmuyor. Yeni tarzları denemekten çekinmeyen, eğlenmeyi seven, farklı trendleri takip ederken bir yandan da ayağını yere sağlam basan doğal, karizmatik kim olduğunu, nereden geldiğini ve nereye gittiğini bilmenin rahatlığı ve özgüveniyle yaşamanın tadını çıkarıyor.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR